Hakkımızda

İnşaat sektörüne ilk adımını 1994 yılında Başergün İnş. Ltd. Şti. olarak atmıştır. 1994-2004 yılları arasında hızla büyüyen inşaat malzemeleri satışı ile birlikte inşaat projelerine ise Günergün İnş. Ltd. Şti. olarak devam etmiştir.

Yeni projelerinde Başergün Boya ve Kimya İnşaat San. Tic. A.Ş. olarak devam etmektedir. Yapacağı her projede üretici kimliğininde vermiş olduğu tecrübe ile her zaman daha cağdaş, yaşanılabilir ve konforlu yaşam alanları üretmeye devam edecektir.

Referans Projelerimizden Bazıları
  • 2021 — Altıntaş Evleri
  • 2017 — Vita Göksu Evleri
  • 2017 — Vita Güzeloba Evleri
  • 2013 — Yıldırım Park Evleri

Tüm projelerimizi görmek için tıklayınız. 

Meet the Team

Meet the awesome team behind Acme Marketing.

Leah Robinson

Dan D. Connor

Thomas J. Turner


Leah is the CEO and founder of Acme Marketing. She spent several years working as a freelance marketing consultant before moving into full-time management positions. Before founding Acme Marketing, Leah handled several million-dollar accounts for some of the biggest names in tech.

Thomas started out as a freelance content writer and quickly moved into full-time content production for one of America’s biggest homeware brands. As Acme’s first full-time employee, he’s developed and perfected the content strategy from the ground up.

Dan is an experienced social media manager, and his skills span everything from video production to creating PPC campaigns. Dan has deep understanding of the tools and strategies needed to get your content in front of the right people on social networks.

Contact the Team