Hakkımızda

İnşaat sektörüne ilk adımını 1994 yılında Başergün İnş. Ltd. Şti. olarak atmıştır. 1994-2004 yılları arasında hızla büyüyen inşaat malzemeleri satışı ile birlikte inşaat projelerine ise Günergün İnş. Ltd. Şti. olarak devam etmiştir.

Yeni projelerinde Başergün Boya ve Kimya İnşaat San. Tic. A.Ş. olarak devam etmektedir. Yapacağı her projede üretici kimliğininde vermiş olduğu tecrübe ile her zaman daha cağdaş, yaşanılabilir ve konforlu yaşam alanları üretmeye devam edecektir.

Referans Projelerimizden Bazıları
  • 2021 — Altıntaş Evleri
  • 2017 — Vita Göksu Evleri
  • 2017 — Vita Güzeloba Evleri
  • 2013 — Yıldırım Park Evleri

Tüm projelerimizi görmek için tıklayınız. 

Hakkımızda

MİMARİ ÇÖZÜMLERİMİZLE ANTALYA’YA DEĞER KATIYORUZ!

İnşaat sektörüne ilk adımını 1994 yılında Başergün İnş. Ltd. Şti. olarak atmıştır. 1994 yılından bu yana sunduğu kaliteli hizmet ve yenilikçi tasarımlarıyla, Antalya'da birçok konut ve iş yeri projesini başarı ile tamamlamış kalitesinden ve çizgisinden ödün vermeyerek kısa sürede sektörde hak ettiği noktaya gelmiştir.

Yeni projelerine Başergün Boya ve Kimya İnşaat San. Tic. A.Ş. olarak devam etmektedir. Yapacağı her projede üretici kimliğinin de vermiş olduğu tecrübe ile her zaman daha çağdaş, daha yaşanılabilir ve çok daha konforlu yaşam alanları oluşturmaya devam edecektir.

25

YILI AŞKIN

Sektörel Tecrübe

14

FARKLI

Tamamlanan Proje